strona główna » oferta » poliuretanowe na ruszcie drewnianym


PULASTIC 2000 RDT


 
     Jest podłogą sportową, płaszczyznowo-elastyczną; składa się z bezspoinowej nawierzchni ogólnosportowej, którą wykonuje się na ruszcie drewnianym. Na wspomnianym ruszcie układa się dwie warstwy płyty wiórowej, oraz warstwę poliuretanową tworzącą jednolitą nawierzchnię o grubości 2-3mm. Uzyskuje się dzięki temu podłogę sportową o parametrach zbliżonych do parametrów nawierzchni drewnianych. W odróżnieniu od pozostałych typów Pulasticu, Pulastic RDT nie zawiera warstwy   gumy. System   ten stosowany  jest  w obiektach
sportowych, których użytkownicy planują organizowanie nie tylko imprez o charakterze sportowym, ale również wszelkiego rodzaju wydarzeń o charakterze kulturalno-rozrywkowym (zabawy taneczne, koncerty, zebrania, wystawy itp). Specjalna struktura materiału wchodzącego w skład systemu Pulastic 2000 RDT pozwala również na organizowanie zawodów rolkowych, tzw. Skate'owych.

 

PULASTIC 2000 RD

     Nawierzchnia ta składa się z rusztu drewnianego wykonanego w technologii podwójnego lub pojedyńczego legarowania na specjalnych podkładkach elastycznych i tzw. ślepej podłogi, zamkniętej płytą rozdzielającą ciężar. Na płytę przykleja się matę o grubości 4 mm i wykonuje wylewkę poliuretanową, którą następnie pokrywa się lakierem (możliwość wyboru kolorystyki) i liniami. W ten sposób uzyskujemy podłogę tzw. kombi-elastyczną, to znaczy elastyczną płaszczyznowo i punktowo. System ten stosowany jest w obiektach sportowych których użytkownicy planują organizowanie imprez o charakterze sportowym.

 

PULASTIC 2000 KOMBI-STAR

     Jest podłogą sportową, kombi-elastyczną; składa się z bezspoinowej nawierzchni ogólnosportowej, którą wykonuje się na podbudowie płaszczyznowo elastycznej, opracowanej zgodnie z najnowszymi badaniami bio-mechaniki. Podbudowa ta składa się z dwóch warstw sklejki ułożonych krzyżowo na specjalnych podkładkach elastycznych. Nawierzchnia składa się z maty gumowej o grubości 4 mm, oraz warstwy specjalnego materiału poliuretanowego, powierchniowo wzmocnionego i warstwy zamykającej - lakieru matowego, o fakturze "skórki pomarańczowej". System ten stosowany jest w obiektach sportowych, których użytkownicy planują organizowanie nie tylko imprez o charakterze sportowym, ale również wszelkiego rodzaju wydarzeń o charakterze kulturalno-masowym. Posiada certyfikat DIN potwierdzający spełnienie wymagań normy DIN18032cz.II.

 

Aby obejrzeć zdjęcia z wybranych realizacji, proszę kliknąć "tutaj"


GOEBEL-SPORT II
Grzegorz Goebel

20-713 Lublin
ul. Szwejka 33

te.l/fax (0 81) 747 66 65
tel. kom. 0 504 086 899

info@goebelsport.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
English version