strona główna » oferta » parkiety na ruszcie drewnianym


PARKIETY SPORTOWE

      Proponujemy Państwu system sportowych podłóg drewnianych skonstruowany zgodnie z aktualnymi trendami, wykorzystujący najnowsze badania bio-mechaniki, a przy tym nie wymagający dużych nakładów finansowych.
     System płaszczyznowo-elastycznej podłogi drewnianej z wykorzystaniem legarów opartych na elastycznych podkładach z gumy EPDM pozwala uzyskać wymagane parametry podłogi sportowej, które stanowią o komforcie i bezpieczeństwie gry. Wierzchnia warstwa podłogi wykonana z litego drewna dębowego o grubości 22mm sprawia, że połogi te są stabilne, wytrzymałe na intensywną eksploatację. Dodatkowym atutem jest możliwość wielokrotnego cyklinowania. Do wykończenia nawierzchni drewnianych stosujemy najwyższej jakości lakiery polskich i zagranicznych producentów. Wydobywają one z pokrywanej powierzchni wspaniały, naturalny koloryt a także zapewniają wysoki stopień odporności na ścieranie, promieniowanie UV, czynniki chemiczne i inne uszkodzenia mechaniczne.

     Podłogi drewniane występują w handlu w kilku gatunkach (klasach). Oznaczenie klasy nie jest określeniem właściwości technicznych czy jakości elementów. Charakteryzują one jedynie wygląd, zróżnicowanie barwy oraz usłojenie klepek.

 

     Ze względu na swe właściwości podłogi drewniane są nawierzchniami stosowanymi głównie w salach gdzie będą rozgrywane mecze koszykówki. W siatkówce, piłce ręcznej, ze względu na częste upadki i rzuty zawodników na podłogę, preferuje się nawierzchnie syntetyczne.

 

 

Aby obejrzeć zdjęcia z wybranych realizacji, proszę kliknąć "tutaj"


GOEBEL-SPORT II
Grzegorz Goebel

20-713 Lublin
ul. Szwejka 33

tel./fax (0 81) 747 66 65
tel. kom. 0 504 086 899

info@goebelsport.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
English version