strona główna » oferta » sztuczna trawa


SZTUCZNA TRAWA

     Sztuczna trawa jest to barwny dywan wykonany z syntetycznych włókien, może byc wypełniona piaskiem kwarcowym lub bezpiaskowa.
     Ze względu na trwałość, niewielki nakład pracy przygotowania kortu, niskie koszty inwestycji, znakomicie nadaje się na nawierzchnie w centrach tenisowych o dużym obciążeniu. Dzięki swojej budowie nie boi się zmiennych warunków atmosferycznych: słońca, mrozu, śniegu i deszczu, można ją użytkować praktycznie przez cały rok W naszym klimacie, przy często występujących opadach, szybkie przygotowanie kortu do gry jest jednym z podstawowych kryteriów wyboru nawierzchni.
 

 

     Nawierzchnie trawiaste są przesiąkliwe i zaraz po deszczu nadają się do gry bez dodatkowych prac. Nie wymagają również specjalnych napraw po zimie. Warunki gry na sztucznej trawie są podobne do warunków panujących na kortach z trawą naturalną, jednak jej trwałość jest nieporównywalnie większa. Można ją stosować również jako nawierzchnię ogólnosportową na boiska szkolne, treningowe, rekreacyjne i plac zabaw; jest doskonała do gry w piłkę nożną, hokeja na trawie. Świetnie nadaje się do rekreacyjnej gry w piłkę ręczną, siatkówkę czy koszykówkę. Stanowi znakomitą, bezpieczną, nawierzchnię placów gier i zabaw dla dzieci. Tradycyjnie polecane są kolory zielony i ceglasty, istnieje możliwość ich łączenia. Linie wykonane są z tego samego materiału w kolorach: białym, żółtym i czerwonym. Sztuczną trawę można stosować zarówno na zewnątrz jak i w halach sportowych. Podłożem może być tzw. "podłoże naturalne", czyli ubite warstwy tłucznia i klińca. W mniej profesjonalnych kortach można stosować podbudowę betonową.

 

Aby obejrzeć zdjęcia z wybranych realizacji, proszę kliknąć "tutaj"


GOEBEL-SPORT II
Grzegorz Goebel

20-713 Lublin
ul. Szwejka 33

tel./fax (0 81) 747 66 65
tel. kom. 0 504 086 899

info@goebelsport.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
English version